domů ->

***
Narozeniny, odměny nebo jen tak něco pro radost.... dar, dárek, dáreček, drobnost.... drobnost nebo uměleckou hodnotu....tradiční - netradiční... udělá radost?
Něco pro inspiraci:

Krásnou i užitečnou věc od šikovných ručiček - co kousek, to originál
Ateliér: Haňa Grino

.... pár momentek z vernisáže v Holešově v galeriiZážitek, který jsme si dřív nemohli dopřát, zajímavý kurs, nádherná dovolená... nebo pár hodin či dní společného adrenalinu s kolegy... čím potěšit kamarády, rodiče, babičku nebo dědečka? Nepřeberné možnosti ve všech cenových kategoriích.
Nemusí to být každý rok ponožky nebo papuče,-)

Můj komentář: Výstava "Rozhýbejte Moravu" zvenku vypadala jen pro mladičké. Veselý pocit umocňovaly skákací boty, na kterých někteří uměli opravdu téměř taneční kousky. Spousta zajímavého pod jednou střechou, hodně k vyzkoušení. Skákací boty mi nikdo nenabídl, ale konečně jsem zblízka viděla a zkusila (pod bdělým jištěním milé dívčiny), jak fungují koloboty - nadšení! Něco na daleké pochůzky po městě,-) Po zábavných a poučných kilometrech mezi stánky výstaviště si babča našla další bezpečné příjemné sportovní náčiní

Morava: babča v pohybu :-)

"Rozhýbejte Moravu" spolu s "DOVOLENÁ A REGION 2009" na Černé louce byly velice inspirující. Stačí např. horolezecký úvazek na zavěšené lano - a výuka se stane bezpečnou atrakcí pro všechny věkové kategorie. Nevěřte, že starší lidi nejradši sedí u televize!!
Firemky: " Řekněte CO, my vymyslíme JAK! "

**

....po voňavé horské louce se prohání na koni bez sedla nádherná dívka ... třásně kožených kalhot vlají s hřívou ve větru... pohled pro generaci odchovanou Vinetuem,-)
No dobrá. Netřeba letět s větrem o závod. Stačí rozumný kůň, který nedivočí, bezpečně ovládaný majitelem. Každý kůň totiž má nějak jinak brzdu, plyn a volant,-) Dárkový poukaz poskytne klid před vánocemi a slevu navíc
hipoterapie v Hostýnkách

Můj komentář: není nad pohodovou vycházku v příjemné společnosti, když moje nadbytečná kila nesou čtvery nohy hodného zvířete. A nemusí to být jenom v Hostýnkách...
babča na Kružberku (18.4.2010)

haftlingové ve Dvoře v Rajnochovicích

Můj komentář: Krásné prostředí pod nejvyšším bodem Hostýnek nepotřebuje moc komentářů, koně menšího vzrůstu jsou zvyklí povozit s odborným doprovodem nejmenší děti, historická bryčka odveze svatbu... třeba jubilejní svatbu dědečka a babičky, přičemž ušlechtilá zvířata vnoučatům zpestří jinak pro ně nudnou rodinnou slavnost... na letní tábory se účastníci pravidelně vrací.... a z místních oveček se dají koupit i nejen ty fusky,-)

**
Programy Oneness centra na Rusavě
Můj komentář: Navštívila jsem část tvůrčího výtvarného víkendu, možnost s inspirativní výukou vyzkoušet si, na co doma nemám prostor ani čas. Pohoda, klid horské vesničky s místně zachovalou dřevěnou architekturou plus zajímavá vybavenost - např. solárně vyhřívané koupaliště s dobrým zázemím.

**

Mamaboys...pozvat si dobrou muziku, příjemnou country ke zpívání do ouška nebo i pořádný šrumec do skoku,-)
Bbk-1 nebo se nechat povozit krásným veteránem... ,-)

**

Balíčky Valašského království

** **

Pobyty na horských chatách a penzionech s inspirací, případně doprovodem.
Můj komentář: Třeba i v lázních se starší paní bojí jít na procházku samy. Děti většinou nemají možnost trávit víc trpělivého času s babičkou nebo dědečkem, často ani nechápou, že by po výletě toužili. Opatrná bezpečná turistika.


*****